Pontos idő: 2024. május 31., péntek 19:40



Hozzászólás a témához  [ 104 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Következő
 Ilcsi és Robi 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16090
Most látszik Robi , hogy bárhol elismerést vívna ki az aksi.
Csodaszép és ráadásul tele van élettel. :shock: 8-)

_________________
Kép


2012. július 12., csütörtök 21:33
Profil

Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 13:49
Hozzászólások: 47
Sziasztok!

Jelenleg a nagy akvárium amit átépítettem így néz ki. Lassan de biztosan nőnek a növények. Igaz a meleg is megviseli őket na meg nekem sincs most sem időm sem pedig hangulatom hozzá. Valahogy leeresztettem a témát illetően. Ám ma voltam Papónál és ez mindig feldob. Kaptam egy kis feltöltés és amint hazaértem vízcsere, vágás, piszkálás a teknőkben.
Szóval Papó ha ezt olvasod köszi, mert szükségem volt rá. Tényleg jó mindig bemenni még csak úgy a semmiért is. Lopni egy kis jókedvet, hangulatot. :pápá:
[url][URL=http://keptarhely.eu/view.php?file=20120712v00a96jt.jpeg]Kép[/url][/url]


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ilcsi N' Robi 2012. július 12., csütörtök 21:19-kor.



2012. július 12., csütörtök 21:06
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
papó írta:
Mexx !
Azok voltak a szé idők , legalább hetente többször dumcsiztunk.
Most meg ..
Lehet ki kellene szúrnom valahol a CO2 csövet :D



:D :D
Ha annyi lenne a min. bér mint Németországban akkor szerintem még mindig meg lenne ez a szokás. :P :lol:

_________________
K.Tamás


2012. június 8., péntek 19:48
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16090
Mexx !
Azok voltak a szé idők , legalább hetente többször dumcsiztunk.
Most meg ..
Lehet ki kellene szúrnom valahol a CO2 csövet :D

_________________
Kép


2012. június 8., péntek 19:15
Profil
Sasszem
Avatar

Csatlakozott: 2011. október 16., vasárnap 10:32
Hozzászólások: 3725
Tartózkodási hely: Debrecen
Ilcsi N' Robi írta:
Mexx2 írta:
Megkérdezhetem, hogy hány kilós CO2 palackot használsz a 420-as akváriumhoz és mennyi időre elég?


Szia!
Nos a kérdésedre inkább had ne válaszoljak ugyanis rajtam röhögne az egész Tropicalfish :lol:
Illetve arra adnék pontos választ, hogy mekkora palackot használok. 2kg-os a cucc, de én 2 akváriumot üzemeltetek róla. Az, hogy mennyi ideig elég? Én 1 éve akvarizálok pontosan és kb 2 hónapja mondhatom el hogy nem szökik el a co-m. Eddig a rekordom 2 nap :ezkesz: Valahol mindig elment az anyag. Most 2 hónapja viszont stabilan megvan és akváriumonként 3 bubi megy másodpercenként napi 8 órában a világítással együtt. eddig a mutatón nem látok különösebb fogyást.



Juj, peches sorozatok voltak akkor azok az időszakok ahogy olvasom.

_________________
K.Tamás


2012. június 7., csütörtök 17:49
Profil

Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 13:49
Hozzászólások: 47
Köszönöm mindenkinek a dicsérő szavakat.Ezek nekem nagyon sokat jelentenek mivel az egész Tropicalfish fórum baráti kört nagyra tartom és szorgalmasan olvasgatom a hozzászólásokat minden topikban. Ezek nélkül az útmutatások és beszélgetések nélkül még mindig bénáznék.


2012. június 7., csütörtök 17:15
Profil

Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 13:49
Hozzászólások: 47
bevi írta:
Tényleg összeszedem magam és, ha megyek városotokba, akkor lefotózhatom majd az aksikat??? ;) ;)



Váááááááá!!!!! Ez komoly? Köszönöm szépen! Ha már a teknők nem No.1-ek legalább a fotók feldobják :D


2012. június 7., csütörtök 17:09
Profil

Csatlakozott: 2011. augusztus 31., szerda 13:49
Hozzászólások: 47
Mexx2 írta:
Megkérdezhetem, hogy hány kilós CO2 palackot használsz a 420-as akváriumhoz és mennyi időre elég?


Szia!
Nos a kérdésedre inkább had ne válaszoljak ugyanis rajtam röhögne az egész Tropicalfish :lol:
Illetve arra adnék pontos választ, hogy mekkora palackot használok. 2kg-os a cucc, de én 2 akváriumot üzemeltetek róla. Az, hogy mennyi ideig elég? Én 1 éve akvarizálok pontosan és kb 2 hónapja mondhatom el hogy nem szökik el a co-m. Eddig a rekordom 2 nap :ezkesz: Valahol mindig elment az anyag. Most 2 hónapja viszont stabilan megvan és akváriumonként 3 bubi megy másodpercenként napi 8 órában a világítással együtt. eddig a mutatón nem látok különösebb fogyást.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ilcsi N' Robi 2012. június 7., csütörtök 17:10-kor.



2012. június 7., csütörtök 17:05
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 13., szombat 21:26
Hozzászólások: 843
Szépen alakulgatnak az akváriumok.. A nagyhoz nem tudok mit hozzáfűzni... A növényeket nagyon szépen nevelgeted és az új átalakítás még mutatósabbá tette.... Szépen várjuk a későbbi képeket is... Akkor már a bedúsult növényekkel... :D :D

A kicsi!!??? Ahhoz képest, hogy több problémán is átmentetek az akváriummal kapcsolatban, de a kitartásotok meghozta gyümölcsét... :buksi: :buksi: :buksi: :D :D
Nagyon szeretni való kis medence jött össze belőle.. :geek: :geek:
Tényleg összeszedem magam és, ha megyek városotokba, akkor lefotózhatom majd az aksikat??? ;) ;)

_________________
Üdv. Bevi
KépKép


2012. június 6., szerda 23:52
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16090
Robi !
Nyilván másképpen fog kinézni ha a növények újra elfoglalják a nekik szánt területet.
Szuper lesz ez is .

_________________
Kép


2012. június 6., szerda 18:12
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 104 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Exabot [Bot], Heise IT-Markt [Crawler] valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás: