Pontos idő: 2024. június 16., vasárnap 1:17



Hozzászólás a témához  [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 27  Következő
 Emerald Elysium 
Szerző Üzenet
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
KaZe írta:
N-dee írta:
Ami belepottyant "véletlenül" a csomagba az, ha jól nézem Anubias b. var angustifolia visszaküldjem? :lol: :lol: SZÉÉP és köszönet érte Gábor, csak most törhetem a fejem, hogy hol lesz a helye :shock:
A lámpán esetleg? :D


OK, de akkor jössz szépen és meg is locsolod néha...gumikesztyű és gumicsizma kizárva, csak úgy natúr, ÁDÁMOSAN :D


2011. július 22., péntek 21:07
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
N-dee írta:
Ami belepottyant "véletlenül" a csomagba az, ha jól nézem Anubias b. var angustifolia visszaküldjem? :lol: :lol: SZÉÉP és köszönet érte Gábor, csak most törhetem a fejem, hogy hol lesz a helye :shock:
A lámpán esetleg? :D

_________________
Kép


2011. július 22., péntek 20:47
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
Na kérem szépen megérkezett a csomag :D
Nagyon baró a lámpa, holnap neki is állok felszerkeszteni az aki fölé. Este gyorsan kipróbáltam és szépen befogja a 60cm szélességet, csak nem tudtam benne sokáig gyönyörködni, mert egy idő után kezdett leszakadni a kezem :?

Ami belepottyant "véletlenül" a csomagba az, ha jól nézem Anubias b. var angustifolia visszaküldjem? :lol: :lol: SZÉÉP és köszönet érte Gábor, csak most törhetem a fejem, hogy hol lesz a helye :shock:

Szóval akkor holnap lámpa felrak, aztán este nyomok egy-két pikcsőrt.


2011. július 22., péntek 20:20
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
NA? Úgyis, mint Nature Aquarium HQI-val lőve?

_________________
Kép


2011. július 22., péntek 20:04
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16090
N-dee írta:
papó írta:
Bocsi N-dee !
Valami beleesett a csomagba :( :D


:shock: jujj, mi lehet az? :roll: :P

Holnapig ki kell bírnod .. aztán majd eldöntöd.
:lol:

_________________
Kép


2011. július 21., csütörtök 23:20
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
papó írta:
Bocsi N-dee !
Valami beleesett a csomagba :( :D


:shock: jujj, mi lehet az? :roll: :P


2011. július 21., csütörtök 23:10
Profil
Adminisztrátor

Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:30
Hozzászólások: 16090
Bocsi N-dee !
Valami beleesett a csomagba :( :D

_________________
Kép


2011. július 21., csütörtök 19:48
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2010. február 16., kedd 13:28
Hozzászólások: 403
Tartózkodási hely: Keszthely
KaZe írta:
N-dee írta:
Nem tudom lehet, hogy ez is közrejátszik a dologban, de hamarosan kiderül, hogy ez volt-e a probléma. Ha minden igaz, nemsokára egy HQI fog az aki felett dübörögni és akkor talán ott is lesz elég fény, ahol eddig nem volt :D
Előttem van az egész sztori. Anya nézi az akváriumot hosszan, elmerengve. Egyszercsak megkérdezi tőled:
"- Andris (apa), mit szólnál, ha a kisakváriumod fölé inkább olyan lámpát tennénk, ami nagyon fényesen világít. Nem ezt a fénycsöves formát, hanem olyat, mint a reflektorok.
Mire a válaszod:
- Igazából egy kósza gondolat erejéig már az én fejemben is megfordult, de úgy voltam vele, hogy jó ez is ide, ne költsünk fölöslegesen, de ha nagyon szeretnéd, hát összespórolom."

Tudom, mert nekem is ezért kell lecserélnem a fénycsöveket HQI-ra. Mindent a családért! :lol:


;) Szóról szóra így történt minden!!! :mrgreen: Én meg ugye, nem merek ellenkezni :lol:


2011. július 18., hétfő 10:06
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. március 31., csütörtök 13:24
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Eger
N-dee írta:
Nem tudom lehet, hogy ez is közrejátszik a dologban, de hamarosan kiderül, hogy ez volt-e a probléma. Ha minden igaz, nemsokára egy HQI fog az aki felett dübörögni és akkor talán ott is lesz elég fény, ahol eddig nem volt :D
Előttem van az egész sztori. Anya nézi az akváriumot hosszan, elmerengve. Egyszercsak megkérdezi tőled:
"- Andris (apa), mit szólnál, ha a kisakváriumod fölé inkább olyan lámpát tennénk, ami nagyon fényesen világít. Nem ezt a fénycsöves formát, hanem olyat, mint a reflektorok.
Mire a válaszod:
- Igazából egy kósza gondolat erejéig már az én fejemben is megfordult, de úgy voltam vele, hogy jó ez is ide, ne költsünk fölöslegesen, de ha nagyon szeretnéd, hát összespórolom."

Tudom, mert nekem is ezért kell lecserélnem a fénycsöveket HQI-ra. Mindent a családért! :lol:

_________________
Kép


2011. július 18., hétfő 8:07
Profil
Avatar

Csatlakozott: 2011. július 5., kedd 16:02
Hozzászólások: 241
Na jól van akkor. Ezek szerint te is beállsz a még mindig szerény HQI-s kertészek sorába. ;)

_________________
Kép
http://levinen.blogspot.hu/


2011. július 16., szombat 23:19
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 264 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 27  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  
cron